mashverat1

moshaver1

مشاوره رایگان
ما در هر زمان به صورت کاملا رایگان پاسخگوی شما خواهیم بود

مهمترین و در عین حال پر مسئولیت ترین بخش کار ، مشاوره دادن به متقاضی هست چون با اون مشاوره طرف میخواد برای زندگیش تصمیم بگیره و این تصمیم شاید بزرگترین تصمیم زندگی هر کدوم از ما باشه و باید همه چیز همونطوری که هست و واقعیت داره بهش گفته بشه ، ولی متاسفانه وقتی پای پول وسط بیاد قاعدتا اون مشاوره به سمتی هدایت میشه که به پول برسه و در غالب موسسات مشاوره ها غیر واقعی و فقط به هدف بستن قرارداد با متقاضی هست .

نکته مهم :  همچنین باید با کسی مشاوره کرد که خودش این راه رو رفته و تویه اتریش داره درس میخونه و شرایطی که قراره شما توش باشین رو داره لمس میکنه ، نه با یک منشی شرکت یا موسسه که اسم مشاور روی خودش گذاشته و حتی یکبارم پاش به اتریش نرسیده.

ما هر آنچه شما لازم دارید رو بهتون میگیم از ابتدا تا انتها کمکتون میکنیم و مواردی رو میگیم که اینجا باهاش واقعا سر و کار دارین از شرایط زندگی و کار و تحصیل گرفته تا موارد ریز و درشت اعم از اقامت و ثبت شرکت و غیره

شما مستقیما با ما (دانشجویان ساکن اتریش ) صحبت میکنید و ما دفتر یا نمایندگی در داخل یا خارج از ایران نداریم و با هیچ یک از موسسات اعزام دانشجو نیز همکاری نداریم .

 

این تیم دانشجویی در جهت رسیدن به هدف والای خود " رسیدن شما بدون پرداخت هزینه های نجومی به اتریش " به صورت آنلاین پاسخگوی شما میباشد

ما در تمامی امور مربوط به کشور اتریش اعم از کارهای قبل از ورود و کارهای بعد از ورود میتوانیم راهنمای شما باشیم .

دوستان عزیز گاها به دلیل حجم بالای تماسها شاید مدتی منتظر جواب بمانید ولی تمام پیامها و تماسها پاسخ داده خواهد شد و یا وقتی به شما داده خواهد شد تا تماس بگیرید و بتوانید سوالات خود را مطرح کنید .

تمامی تماسها از طریق ارتباط با نرم افزارهای اینترنتی رایگان است تا برای شما هزینه ای نداشته باشد و همچنین بتوانید با افرادی که قبلا این راه را رفته اند و الان در اتریش هستند مکالمه و مکاتبه کنید .

همچنین در صورت عدم دسترسی به اینترنت میتوانید از طریق شماره تلفن ما در اتریش هم با ما در ارتباط باشید .

در موارد زیر میتوانید با ما به صورا رایگان در ارتباط باشید :

راه و روش های گرفتن پذیرش تحصیلی اتریش

راه و روش های گرفتن ویزای تحصیلی اتریش

شرایط اقامتی اتریش

راه روش های جمع آوری مدارک

آخرین اخبار در زمینه پذیرش و ویزای تحصیلی

شرایط گرفتن ویزای همراه و خانواده برای دانشجویان

راه و روش های کسب و کار در اتریش

و هر سوالی که در رابطه با اتریش به ذهن شما میرسد

بهتر است قبل از اولین تماس یک پیام به ما بدهید و این مشخصات را برای ما ارسال کنید تا در ادامه به شما وقت مکالمه یا در همان لحظه یا در صورت نبود وقت در دقایق یا ساعات بعدی داده شود .

فرمت اولین تماس برای مشاوره :

آخرین مدرک تحصیلی :

رشته و دانشگاه :

مقطع و رشته مورد نظر برای ادامه تحصیل :

سن و مدت زمان وقفه تحصیلی :

ما به طور خاص در زمینه کشور اتریش فعالیت داریم  و به همین خاطر در همه زمینه ها به طور دقیق و کامل اطلاعات داریم و هدف ما رسیدن به یک جامعه ایرانی سالم و پویا در این کشور است که دیگر کسی از کسی نترسد که مبادا سر هم کلاه بزارن ، ما هم میخوایم مثل قومیت های دیگه به یک اتحاد برسیم و همه با هم دست به دست هم موفقیت رو لمس کنیم  .

و این مهم باید از یک جایی شروع شود و امیدواریم بتوانیم شروع کننده این حرکت باشیم .

با ما از طریق " تماس با ما " در ارتباط باشید .

Air Jordan 1 Low Releasing in Smoke Grey/Red