mashverat1

خدمات ما جهت دریافت بیمه نامه مسافرتی اتریشی برای درخواست ویزا :

بیمه درمانی مسافرتی 12 ماهه یکی از مدارک اصلی برای درخواست ویزای دانشجویی یا انواع ویزای اتریش است و با توجه به اینکه بیمه های ایرانی در اکثر موارد پوشش کاملی در اروپا یا کشور اتریش ندارند ، خیلی از پرونده های ویزا فقط به دلیل بیمه نا معتبر نقصی خورده یا ریجکت میشن .

خوشبختانه با صحبتهایی که با اداره بیمه مرکزی اتریش و اداره اقامت داشتیم موفق شدیم با یک بیمه مورد تائید سفارت و اداره اقامت اتریش قرارداد همکاری داشته باشیم تا کسانی که میخوان برای ویزا درخواست بدن بتونن با هزینه مناسب بیمه معتبر اتریشی داشته باشن و ریسک ریجکتی به دلیل بیمه نامه غیر معتبر رو به صفر برسونن .

خیلی از موسسه های ایرانی بیمه های گرون قیمت اتریشی رو پیشنهاد میدن و میگن باید از اولین ماه پرداختها رو شروع کنید ولی با صحبتهایی که ما داشتیم نیازی به بیمه های خصوصی و گران قیمت نیست و پرداخت ها نیز مثل رزرو خوابگاه قابلیت پرداخت بعد از چند ماه رو داره . مثلا 6 ماه بعد از روز مصاحبه شما در صفارت اتریش .

هزینه این بیمه تقریبا برابر با بیمه های ایرانی هست ولی با این تفاوت که بیمه اتریشی هست و قطعا مورد تائید اداره اقامت اتریش

شدیدا به همه متقاضیان ویزای دانشجویی یا هر نوع دیگری از ویزای اتریشی پیشنهاد میکنیم که حتما از این بیمه برای درخواست ویزا استفاده بکنن .

تماس از طریق واتس آپ و موبایل : 00436889962332

تماس از طریق تلگرام : @applyhelp

کانال تلگرام ما : @applyaustria

ایمیل ما : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اینستاگرام ما : @applyaustria

فیسبوک ما : facebook.com/applyaustria

شعار انجمن پیشگامان اتریش

other1